“PRZYJACIELE DLA SERNIKA” Festyn charytatywny dla Mariusza Twarużka 21.09.2018 Trzemeszno

Share Button

W miniony piątek na boisku Orlik odbył się festyn charytatywny. Wspomagaliśmy Mariusza Twarużka w walce o zdrowie i sprawność. Mariusz cierpi na porażenie czterokończynowe i jedynie ciągła i kompleksowa rehabilitacja, która jest bardzo kosztowana, jest w stanie Mariuszowi pomóc. Przygotowaliśmy festyn, podczas którego można było korzystać z atrakcji dla najmłodszych, poczęstunku w formie ciast, kawy, ciepłej zupy. Podczas festynu nie zabrało, jak sama nazwa mówi Przyjaciół Sernika. Na scenie zagrali jego dobrzy znajomi, można było posłuchać takich zespołów jak Qba Live, Aggie Back To The Ocean oraz Ivo Partizan – w którym Mariusz był perkusistą. Występy przedszkolaków oraz dzieci ze szkół podstawowych jak zawsze sprawiły wiele radości.

Gościem specjalnym podczas imprezy był Leszek Kucharski polski tenisista stołowy, dwukrotny olimpijczyk, medalista mistrzostw świata i mistrzostw Europy. Leszek Kucharski wzbudził duże zainteresowanie wśród dzieci, którym chętnie udzielał lekcji tenisa stołowego.
Podczas imprezy zostały przeprowadzone licytacje koszulki Leszka Kucharskiego z autografem, koszulki Lecha Poznań z autografami zawodników oraz obrazu namalowanego przez Małgorzatę Van Brenk (Widok na Bazylikę Trzemeszeńską).

Festyn uatrakcyjnili także swą obecnością motocykliści “Wolni Strzelcy”.

Udało się zebrać 8.145,04 zł. Jest to ogromna suma, za którą w imieniu organizatorów oraz Mariusza i jego rodziny serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy: OSiR w Trzemesznie, Stowarzyszenie TERAZ, Mogileński Dom Kultury, Mogilno Sport, TTS, CKW „Magnolia”, OW „Jutrzenka”, Restauracja „Czeremcha”, Restauracja „Qrnik”, Przyjaciele Sernika 🙂

GALERIA:

https://photos.app.goo.gl/BLftsMHeL6e7Na2FA