XVI edycja Zimowego Biegu Trzech Jezior za nami

Share Button

10 lutego br. po raz szesnasty odbył się Zimowy Bieg Trzech Jezior. W iście zimowej aurze dystans 15 km pokonało 632 zawodników. Najlepszym biegaczem trzeci rok z rzędu został STARZINSKIJ Andzej (nr 734 kat. M20), który osiągnął czas 00:46:26. Był to jego najlepszy czas na biegu zimowym. II miejsce wywalczył ELASRI Abderrahim (nr 741 kat. M30), który przybiegł prawie 2 minuty później (00:48:14). Obaj biegacze reprezentowali barwy polskie. III miejsce zdobył MAKOŚ Kamil (nr 746 kat. M30) z wynikiem 00:48:52.

Wśród kobiet najszybszą okazała się Polka OLEJNICZAK Justyna (nr 448 kat. K20) zdobywając czas 00:59:34. Ponad minutę później na metę przybiegła Ukrainka KAZIMIROWA Olga (nr 542 kat. K40)1:00:44. III miejsce wywalczyła SURMACEWICZ Paulina (nr 180 kat. K30) z czasem 01:01:39.