II LETNI BIEG TRZECH JEZIOR ZA NAMI

Share Button

Zakończyliśmy  po raz drugi Letni Bieg Trzech Jezior. Wystartowały 3 biegi: 15 km, 10 km, 5 km. Aura dopisywała, akurat taka jaką lubią biegacze. Dopisała też frekwencja. Bieg na dystansie 15 km ukończyło 193 zawodników. Najlepszym okazał się młody zawodnik z Międzyrzecza Szymon Belgrau, który osiągnął rewelacyjny czas 00:48:16. Po rozmowie dowiedziałam się, że był to pierwszy start Szymona w biegu na 15 km, wcześniej biegał tylko krótsze dystanse 🙂

W biegach na 5 km i 10 km udziałe 114 zawodników. Wśród biegaczy na dystansie 5 km najlepszym był Przerwa Michał z czasem 00:16:57, natomiast na dystansie 10 km zwycięzcą został Grabek Maciej, który wywalczył czas 00:35:33.

Nie zabrakło także atrakcji biegowych dla najmłodszych. Odbyły się biegi dziecięce, młodzieżowe oraz sztafeta rodzinna. Medal był największą radością 🙂

II Letni Bieg Trzech Jezior był biegiem zakańczającym I Grand Prix Biegów OSiR w Trzemesznie. Udział w GP wzięło 110 zawodników. Rafał Czarnojańczyk z Ostrowa Wlkp. to zawodnik, który osiągnął najlepszy czas (łączny czas 3 biegów) 03:08:58. Wśród kobiet najszybszą jest Okuńska-Wejdman Aneta z Łodzi z czasem 03:56:34. Gratulujemy 🙂

Wszyscy biegacze GP otrzymali drewniane etui, w którym pięknie komponuje się zestaw medali z 3 biegów wchodzących w skład GP, natomiast pierwsza dziesiątka OPEN wśród kobiet i mężczyzn otrzymała statuetki.