Zawody szkolne na szczeblu podrejonowym szkół podstawowych oraz gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców.

Share Button
W dniu dzisiejszym zostały rozegrane zawody szkolne na szczeblu podrejonowym szkół podstawowych oraz gimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców.

Wśród szkół podstawowych w ramach eliminacji do zawodów przystąpiła SP nr 1 z Trzemeszna, SP z Owieczek oraz SP ze Szczytnik Duchownych.  Wśród szkół podstawowych zwycięstwo zdobyła SP z Owieczek. Owieczki zarówno w meczu z Trzemesznem jak i ze Szczytnikami Duchownymi wywalczyła wynik 2:1 i tym samym zdobyła komplet pkt. Zwycięstwo drużyny z Trzemeszna w meczu ze Szczytnikami Duchownymi (6:2) zagwarantowało jej II miejsce.
Wśród szkół gimnazjalnych zagrały szkoły z Łubowa, Szczytnik Duchownych oraz z Trzemeszna. Gimnazjum z Trzemeszna było nie do pokonania. Zdobyło wysoką przewagę bramkową nad przeciwnikami ( Trzemeszno-Łubowo 7:0; Trzemeszno-Szczytniki Duchowne 5:1). W meczu pomiędzy Łubowem a Szczytnikami Duchownymi walka była bardziej wyrównana, a mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Łubowa. Taki wynik meczu zagwarantował drużynie z Łubowa II miejsce w turnieju.
Gimnazjum z Trzemeszna będzie reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatu gnieźnieńskiego, które odbędą się  27 października w hali OSiR w Trzemesznie.
SP w Owieczkach zagra na mistrzostwach powiatowych w SP 12 w Gnieźnie również 27 października.