Mistrzostwa gminy Trzemeszno w halowej piłce nożnej chłopców

Share Button

18 października 2016 r. w hali OSiR w Trzemesznie odbyły się zawody szkolne gminy Trzemeszno w halowej piłce nożnej chłopców na szczeblu szkół podstawowych i gimnazjalnych. Do rozgrywek wśród gimnazjów przystąpiła szkoła z Trzemeszna i Trzemżal. Po 30 minutowych zmaganiach mecz zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść Trzemeszna.

Na szczeblu szkół podstawowych do zawodów przystąpiło 5 drużyn: SP Kruchowo, SP Trzemżal, SP Nr 1 w Trzemesznie oraz dwie drużyny z SP Nr 2 w Trzemesznie.   Zostało rozegranych 10 meczy systemem “każdy z każdym”.  Zdecydowanym faworytem zawodów była SP Nr 1 z Trzemeszna, która pokonała wszystkich przeciwników oraz nie tracąc żadnej bramki osiągnął bardzo dobry bilans bramkowy 14:0. II miejsce wywalczyła SP Nr 2, przegrywając mecz z SP NR 1 oraz remisując z drużyną z Trzemżala zdobyła łącznie 7 pkt.

Wyniki:

I miejsce SP NR 1 Trzemeszno 12 pkt.

II miejsce S[P NR 2 Trzemeszno (drużyna nr 1) 7 pkt.

III miejsce SP Trzemżal 5 pkt.

IV miejsce SP Kruchowo 2 pkt.

V miejsce SP NR 2 Trzemeszno (drużyna nr 2) 1 pkt.

Zwycięskie drużyny zarówno wśród gimnazjalistów jak i szkół podstawowych awansowały do rozgrywek podrejonowych, które odbędą się 25 października br. w hali OSiR w Trzemesznie.