Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Burmistrza MiG Trzemeszno 2013r.

Share Button
  • 3  luty Hala Sportowa w Trzemesznie
  •  9 czerwiec Kamieniec – Nastąpiła zmiana miejsca turnieju –  9 czerwca turniej odbędzie się na boisku “Orlik” przy Hali Sportowej OSiR w Trzemesznie.
  •  30 czerwiec Rudki
  • 14 lipiec Szydłowo
  • 10 sierpień Niewolno – nastąpiła zmiana terminu!
  •  8 wrzesień boisko “Orlik” w Trzemesznie

 

           

Harmonogram i wyniki odbytych turniejów

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SOŁECTW O PUCHAR BURMISTRZA MiG TRZEMESZNO KRZYSZTOFA DEREZIŃSKIEGO 2013

 

 

Terminy turniejów

 

Punkty

Niewolno

 

Punkty

Kruchowo

 

Punkty

Ławki

 

Punkty

Gołąbki

 

Punkty

Wydartowo

Hala Sportowa

Trzemeszno

03.02.2013

 

15 pkt.

III

 

12 pkt.

IV

 

Dyskwali-

fikacja

O pkt.

 

5 pkt.

VI

 

 

5 pkt.

VI

 

Orlik

09.06.2013

 

12 pkt.

IV

18 pkt.

II

5 pkt.

VI

 

3 pkt.

VII

8 pkt.

V

 

Rudki

30.06.2013

 

8 pkt.

V

21 pkt.

I

3 pkt.

VII

5 pkt.

VI

18 pkt.

II

Szydłowo

(Płaczkowo)

14.07.2013

 

8 pkt.

V

8 pkt.

V

5 pkt.

VI

3 pkt.

VII

15 pkt.

III

Niewolno

10.08.2013

 

5 pkt.

VI

 

15 pkt.

III

8 pkt.

V

3 pkt.

VII

5 pkt.

VI

Orlik

08.09.2013

 

18 pkt.

II

8 pkt.

V

12 pkt.

IV

5 pkt.

VI

8 pkt.

V

 

SUMA

PUNKTÓW

 

66 PKT.

 

82 PKT.

 

33 PKT.

 

24 PKT.

 

59 PKT.

 

MIEJSCE

 

IV

III

VII

 VIII

V

 

Bilans miejsc zajętych na turniejach

I m.0

I m.1

I m.0

I m.0

I m.0

II m.1

II m.1

II m.0

II m.0

II m.1

III m.1

III m.1

III m.0

III m.0

III m.1

IV m.1

IV m.1

IV m.1

IV m.0

IV m.0

V m.2

V m.2

V m.1

V m.0

V m.2

VI m.1

VI m.0

VI m.2

VI m.3

VI m.2

VII m.0

VII m.0

VII m.1

VII m.3

VII m.0

 

Terminy turniejów

 

Punkty

Rudki

 

Punkty

Zieleń

 

Punkty

Szydłowo

 

Punkty

Mijanowo

 

Punkty

Kamieniec

Hala Sportowa

Trzemeszno

03.02.2013

 

21 pkt.

I

 

18 pkt.

II

 

8 pkt.

V

 

 

3 pkt.

VII

 

 

8 pkt.

V

 

Orlik

09.06.2013

 

21 pkt.

I

15 pkt.

III

5 pkt.

VI

3 pkt.

VII

8 pkt.

V

Rudki

30.06.2013

 

8 pkt.

V

15 pkt.

III

0 pkt.

Dyskwalifi

-kacja

 

5 pkt.

VI

3 pkt.

VII

Szydłowo

(Płaczkowo)

14.07.2013

 

18 pkt.

II

21 pkt.

I

0  pkt.

Dyskwalifi

-kacja

3 pkt.

VII

5 pkt.

VI

Niewolno

10.08.2013

 

21 pkt.

I

18 pkt.

II

8 pkt.

V

0 pkt.

Brak drużyny na turnieju

12 pkt.

IV

Orlik

08.09.2013

 

21 pkt.

I

15 pkt.

III

0 pkt.

Brak drużyny na turnieju

0 pkt.

Brak drużyny na turnieju

5 pkt.

VI

 

SUMA

PUNKTÓW

 

110 PKT.

 

102 PKT.

 

21 PKT.

 

14 PKT.

 

41 PKT.

 

MIEJSCE

 

I

II

IX

X

VI

 

Bilans miejsc zajętych na turniejach

I m.4

I m.1

I m.0

I m.0

I m.0

II m.1

II m.2

II m.0

II m.0

II m.0

III m.0

III m.3

III m.0

III m.0

III m.0

IV m.0

IV m.0

IV m.0

IV m.0

IV m.1

V m.1

V m.0

V m.2

V m.0

V m.2

VI m.0

VI m.0

VI m.1

VI m.1

VI m.2

VII m.0

VII m.0

VII m.2

VII m.3

VII m.1

 Punktacja:

  I MIEJSCE – 21 pkt.                                                                                                    

  II MIEJSCE – 18 pkt.                                                                                               

  III MIEJSCE – 15 pkt.                                                                                              

  IV MIEJSCE – 12 pkt.        

  V MIEJSCE – 2 drużyny z trzecich miejsc w grupach – 8 pkt. 

  VI MIEJSCE – 2 drużyny czwartych miejsc w grupach – 5 pkt.     

 VII MIEJSCE  – 2 drużyny z piątych miejsc w grupach – 3 pkt.                                                                                   

 

                                                                                                   Król Strzelców

 Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Burmistrza MiG Trzemeszno Krzysztofa Derezińskiego 2013

Imię i nazwisko

Ilość bramek

Sołectwo

Krzysztof Brzeziński

36

Rudki

Jan Albinowski

28

Wydartowo

Dawid Sobczak

19

Rudki

Najlepszy Bramkarz

Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Burmistrza MiG Trzemeszno Krzysztofa Derezińskiego 2013

Imię i nazwisko

Sołectwo

Artur Jurgoński

Ławki

  BOISKO ORLIK – 08.09.2013 r.

Grupa  A                                                                      Grupa B

1.      Niewolno                                                                       1. Kamieniec                

2.      Gołąbki                                                                           2. Kruchowo

3.      Szydłowo                                                                        3. Mijanowo

4.      Zieleń                                                                              4. Rudki

5.      Wydartowo                                                                    5. Ławki

 

Godz.

Zespół

Zespół

Wynik

1.

9.00

1A Niewolno

2A Gołąbki

2:2

2.

9.25

3A Szydłowo

4A Zieleń

0:5 w.o.

3.

9.50

1A Niewolno

5A Wydartowo

2:1

4.

10.15

3A Szydłowo

2A Gołąbki

0:5 w.o.

5.

10.40

4A Zieleń

5A Wydartowo

1:0

6.

11.05

1A Niewolno

3A Szydłowo

5:0 w.o.

7.

11.30

4A Zieleń

2A Gołąbki

4:2

8.

11.55

3A Szydłowo

5A Wydartowo

0:5 w.o.

9.

12.20

1A Niewolno

4A Zieleń

6:1

10

12.45

2A Gołąbki

5A Wydartowo

0:4

11.

13.10

1B Kamieniec

2B Kruchowo

2:3

12.

13.35

3B Mijanowo

4B Rudki

0:5 w.o.

13.

14.00

5B Ławki

1B Kamieniec

3:1

14.

14.25

3B Mijanowo

2B Kruchowo

0:5 w.o.

15.

14.50

5B Ławki

4B Rudki

3:2

16.

15.15

1B Kamieniec

3B Mijanowo

5:0 w.o.

17.

15.40

2B Kruchowo

4B Rudki

0:2

18.

16.05

3B Mijanowo

5B Ławki

0:5 w.o.

19.

16.30

1B Kamieniec

4B Rudki

0:5

20.

16.55

2B Kruchowo

5B Ławki

0:1

 Półfinały

1.

17.20

1A Niewolno

2B  Ławki

3:2

2.

17.45

2A Zieleń

1B  Rudki

0:0

Rzuty karne

2:3

 Finały

Mecz o III m

18.10

Ławki

Zieleń

2:3

Mecz o   I m

18.35

Niewolno

Rudki

0:0

Rzuty karne

2:3

 

 

 

         NIEWOLNO – 10.08.2013 r.

 Grupa  A                                                                      Grupa B

 1.      Gołąbki                                                                        1. Zieleń                

 2.      Wydartowo                                                                 2. Niewolno

 3.      Kamieniec                                                                    3. Mijanowo

 4.      Szydłowo                                                                      4. Ławki

 5.      Kruchowo                                                                     5. Rudki

 Nr

Godz.

Zespół

Zespół

Wynik

1.

9.00

1A Gołąbki

2A Wydartowo

3:3

2.

9.25

3A Kamieniec

4A Szydłowo

5:2

3.

9.50

1A Gołąbki

5A Kruchowo

1:3

4.

10.15

3A Kamieniec

2A Wydartowo

0:0

5.

10.40

4A Szydłowo

5A Kruchowo

0:4

6.

11.05

1A Gołąbki

3A Kamieniec

2:2

7.

11.30

4A Szydłowo

2A Wydartowo

2:2

8.

11.55

3A Kamieniec

5A Kruchowo

1:1

9.

12.20

1A Gołąbki

4A Szydłowo

2:3

10

12.45

2A Wydartowo

5A Kruchowo

1:2

11.

13.10

1B Zieleń

2B Niewolno

0:1

12.

13.35

3B Mijanowo

4B Ławki

walkower

13.

14.00

5B Rudki

1B Zieleń

1:2

14.

14.25

3B Mijanowo

2B Niewolno

walkower

15.

14.50

5B Rudki

4B Ławki

1:0

16.

15.15

1B Zieleń

3B Mijanowo

walkower

17.

15.40

2B Niewolno

4B Ławki

0:2

18.

16.05

3B Mijanowo

5B Rudki

walkower

19.

16.30

1B Zieleń

4B Ławki

1:0

20.

16.55

2B Niewolno

5B Rudki

1:2

 Półfinały

1.

17.20

1A Kruchowo

2B Rudki

1:2

2.

17.45

2A Kamieniec

1B Zieleń

1:2

Finały

Mecz o III m

18.10

Kruchowo

Kamieniec

1:1

Rzuty karne

2:1

Mecz o   I m

18.35

Rudki

Zieleń

2:2

Rzuty karne

3:2

 

 

Zgodnie z wcześniejszym wpisem, odbyło się dzisiaj zebranie kierowników drużyn, w celu wyciągnięcia konsekwencji wobec sołectwa Szydłowo, które w swoje szeregi przyjęło zrzeszonego zawodnika Michała Świątnickiego ( KS Noteć Gębice). Na zebraniu obecni byli przedstawiciele następujących drużyn: Ławki, Wydartowo, Niewolno, Rudki, Zieleń, Kruchowo oraz Szydłowo. Ustalono iż drużyna Szydłowo będzie miała odebrane  punkty za turnieje, w których grał nieuprawniony zawodnik, są to turnieje w Rudkach i Płaczkowie. Tym samym drużyny, które weszły do półfinału wraz z drużyną Szydłowo, a ostatecznie zajęły miejsce niższe od Szydłowa awansują o jedno miejsce. Poniżej tabela z punktacją po ostatecznej decyzji kierowników drużyn.

Wczoraj tj. 14 lipca odbył się czwarty  turniej na boisku w  Płaczkowie ( gospodarz Szydłowo). Turniej został rozegrany, jednakże sołectwo Wydartowo i Rudki złożyło pisemny protest twierdząc, że w drużynie Szydłowo wbrew regulaminowi gra zawodnik zrzeszony Michał Świątnicki ( KS  Noteć Gębice). W związku z tym dzisiaj o godz. 18.00 na hali OSiR w Trzemesznie odbędzie się zebranie kierowników drużyn, na którym zadecydują o wynikach wczorajszego turnieju i losach drużyny Szydłowo.

Wyniki z turnieju podane zostaną po zebraniu kierowników drużyn.

Szydłowo (boisko Płaczkowo) – 14.07.2013 r.

Grupa  A                                                                      Grupa B

 

1.      Szydłowo                                                               1. Wydartowo                

 2.      Gołąbki                                                                   2. Kamieniec

 3.      Niewolno                                                                3. Mijanowo

 4.      Rudki                                                                       4. Zieleń

 5.      Ławki                                                                       5. Kruchowo

 

 Lp.

Godz.

Zespół

Zespół

Wynik

1.

9.00

1A Szydłowo

2A Gołąbki

5:0

2.

9.25

3A Niewolno

4A Rudki

1:4

3.

9.50

1A Szydłowo

5A Ławki

2:0

4.

10.15

3A Niewolno

2A Gołąbki

2:1

5.

10.40

4A Rudki

5A Ławki

4:2

6.

11.05

1A Szydłowo

3A Niewolno

2:0

7.

11.30

4A Rudki

2A Gołąbki

5:1

8.

11.55

3A Niewolno

5A Ławki

1:0

9.

12.20

1A Szydłowo

4A Rudki

2:1

10

12.45

2A Gołąbki

5A Ławki

0:2

11.

13.10

1B Wydartowo

2B Kamieniec

1:2

12.

13.35

3B Mijanowo

4B Zieleń

0:2

13.

14.00

5B Kruchowo

1B Wydartowo

0:1

14.

14.25

3B Mijanowo

2B Kamieniec

1:1

15.

14.50

5B Kruchowo

4B Zieleń

0:2

16.

15.15

1B Wydartowo

3B Mijanowo

5:1

17.

15.40

2B Kamieniec

4B Zieleń

1:2

18.

16.05

3B Mijanowo

5B Kruchowo

0:4

19.

16.30

1B Wydartowo

4B Zieleń

0:2

20.

16.55

2B Kamieniec

5B Kruchowo

0:1

    Półfinały

1.

17.20

1A Szydłowo

2B Wydartowo

1:1

rzuty karne

3:2

2.

17.45

2A Rudki

1B Zieleń

0:0

rzuty karne

1:3

 Finały

 Mecz o III m

18.10

 Wydartowo

 Rudki

0:3

Mecz oI m

18.35

 Szydłowo

 Zieleń

0:2

 

 

Rudki – 30.06.2013 r.

Grupa  A                                                                      Grupa B

1.      Rudki                                                                            1. Niewolno                 

2.      Gołąbki                                                                         2. Mijanowo

3.      Szydłowo                                                                      3. Wydartowo

4.      Ławki                                                                            4. Zieleń

5.      Kruchowo                                                                     5. Kamieniec


Nr

Godz.

Zespół

Zespół

Wynik

1.

9.00

1A Rudki

2A Gołąbki

4:0

2.

9.25

3A Szydłowo

4A Ławki

1:0

3.

9.50

1A Rudki

5A Kruchowo

0:1

4.

10.15

3A Szydłowo

2A Gołąbki

3:0

5.

10.40

4A Ławki

5A Kruchowo

0:4

6.

11.05

1A Rudki

3A Szydłowo

0:2

7.

11.30

4A Ławki

2A Gołąbki

2:2

8.

11.55

3A Szydłowo

5A Kruchowo

0:0

9.

12.20

1A Rudki

4A Ławki

3:0

10

12.45

2A Gołąbki

5A Kruchowo

1:2

11.

13.10

1B Niewolno

2B Mijanowo

1:1

12.

13.35

3B Wydartowo

4B Zieleń

1:0

13.

14.00

5B Kamieniec

1B Niewolno

0:4

14.

14.25

3B Wydartowo

2B Mijanowo

2:0

15.

14.50

5B Kamieniec

4B Zieleń

0:1

16.

15.15

1B Niewolno

3B Wydartowo

0:2

17.

15.40

2B Mijanowo

4B Zieleń

0:2

18.

16.05

3B Wydartowo

5B Kamieniec

2:0

19.

16.30

1B Niewolno

4B Zieleń

1:3

20.

16.55

2B Mijanowo

5B Kamieniec

3:2

 Półfinały

1.

17.20

1A Kruchowo

2B Zieleń

0:0

w karnych 2:1

2.

17.45

2A Szydłowo

1B Wydartwow

1:1

w karnych 2:3

 Finały

Mecz o III m

18.10

 Szydłowo

 Zieleń

2:0

Mecz o   I m

18.35

 Kruchowo

 Wydartowo

0:0

w karnych 2:1

 


                 

boisko “Orlik” w Trzemesznie – 09.06.2013 r.

Grupa  A                                                                      Grupa B

1.      Zieleń                                                                                   1. Wydartowo                   

2.      Kamieniec                                                                           2. Kruchowo

3.      Szydłowo                                                                            3. Rudki

4.      Gołąbki                                                                                4. Ławki

5.      Niewolno                                                                             5. Mijanowo


Nr

Godz.

Zespół

Zespół

Wynik

1.

9.00

1A Zieleń

2A Kamieniec

3:2

2.

9.25

3A Szydłowo

4A Gołąbki

1:0

3.

9.50

1A Zieleń

5A Niewolno

2:0

4.

10.15

3A Szydłowo

2A Kamieniec

1:2

5.

10.40

4A Gołąbki

5A Niewolno

0:2

6.

11.05

1A Zieleń

3A Szydłowo

3:1

7.

11.30

4A Gołąbki

2A Kamieniec

1:2

8.

11.55

3A Szydłowo

5A Niewolno

0:3

9.

12.20

1A Zieleń

4A Gołąbki

6:2

10

12.45

2A Kamieniec

5A Niewolno

2:2

11.

13.10

1B Wydartowo

2B Kruchowo

2:2

12.

13.35

3B Rudki

4B Ławki

3:2

13.

14.00

5B Mijanowo

1B Wydartowo

1:6

14.

14.25

3B Rudki

2B Kruchowo

0:0

15.

14.50

5B Mijanowo

4B Ławki

1:6

16.

15.15

1B Wydartowo

3B Rudki

2:4

17.

15.40

2B Kruchowo

4B Ławki

2:1

18.

16.05

Rudki

Mijanowo

12:0

19.

16.30

1B Wydartowo

4B Ławki

6:2

20.

16.55

2B Kruchowo

5B Mijanowo

3:1

 

 

Półfinały

1.

17.20

1A

Zieleń

2B

Kruchowo

2:2

w  karnych

2:3

2.

17.45

2A

Niewolno

1B

Rudki

1:6

 

Finały

Mecz o III m

18.10

Zieleń

Niewolno

4:2

Mecz o   I m

18.35

Kruchowo

Rudki

1:3

 

                                                

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  REGULAMIN TURNIEJÓW PIŁKI NOŻNEJ SOŁECTW

O PUCHAR BURMISTRZA MiG TRZEMESZNO

1.      Organizatorem turnieju są Sołectwa Niewolno, Rudki, Szydłowo, Kamieniec oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie. Turnieje rozgrywane będą o Puchar Burmistrza MiG Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego.

2.      Organizator zapewnia obsługę medyczną podczas turniejów.

3.      Drużyna w turnieju może składać się maksymalnie z 14 zawodników.  Uczestniczyć mogą tylko i wyłącznie mieszkańcy danego sołectwa niezrzeszeni w klubach sportowych  (nie dotyczy zawodników urodzonych w 1994r. i młodszych oraz 1978 i starszych). W rozgrywkach  mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli 15 lat (decyduje data urodzenia).  Zawodnicy, którzy nie ukończyli 18 lat w chwili meczu muszą posiadać pisemne pozwolenie rodziców na uczestnictwo w rozgrywkach.

4.      Każdy  uczestnik musi być zameldowany na terenie danego sołectwa minimum 2 miesiące przed turniejem. Zawodnicy są zobowiązani posiadać przy sobie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający zameldowanie.

5.      Zabronione jest granie w korkach z metalowymi wkrętami, natomiast na boisku „Orlik 2012” dozwolona jest gra wyłącznie w obuwiu płaskim lub z małymi gumowymi korkami.

6.      Turnieje odbywać się będą w następujących terminach:

  – hala 03.02.2013r. (niedziela)

– Kamieniec 09.06.2013r. (niedziela)

– Rudki 30.06.2013r. (niedziela)

– Szydłowo 14.07.2013r. (niedziela )

– Niewolno 18.08.2013r. (niedziela )

– Orlik 08.09.2013r. (niedziela )

System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych zespołów.

7.      W grze  bierze  udział  6 zawodników + bramkarz ( w  Rudkach),  pozostałe turnieje 5+bramkarz.. Gotowość do gry drużyna zgłasza mając minimum 5 zawodników.

8.      Spotkanie trwać będzie 2×10 min + przerwa 2 min. Zespoły powinny zgłaszać swoją gotowość do rozegrania na 5 min przed jego rozpoczęciem poprzez wypełnienie protokołu , w którym wpisuje czytelnie imię i nazwisko zawodników i przekazuje sędziemu czasowemu (brak zgłoszenia gotowości w tym czasie spowoduje zakończenie spotkania walkowerem).

9.      Podczas spotkania kierownik zespołu, względnie kapitan mają prawo do 1-minutowej przerwy podczas spotkania. Pobieranie czasu należy zgłosić sędziemu czasowemu.

10.  W trakcie meczu drużyna może dokonać dowolną ilość zmian.

11.  Podczas meczu zawodnicy rezerwowi i kierownictwo zespołu zajmują miejsce na ławkach w strefie zmian.

12.  Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt.

13.  O miejscu zajętym w turnieju decydują:

          ilość zdobytych punktów

          w  przypadku równej ilości punktów- wyniki bezpośrednich spotkań między zainteresowanymi zespołami.

          jeżeli w bezpośrednich spotkaniach zainteresowanych drużyn ilość punktów i różnica  bramek będzie równa, decyduje:

a)      różnica bramek w całym turnieju,

b)      większa ilość strzelonych bramek w całym turnieju,

c)      stosunek bramek

14.  W przypadku równej ilości punktów uzyskanych przez trzy i więcej zespołów, będzie 

miała zastosowanie tabela z wynikami bezpośrednich spotkań między zainteresowanymi zespołami.

15.  Punktacja za miejsce w turniejach:

I miejsce – 21 pkt.

II miejsce – 18 pkt.

III miejsce – 15 pkt.

IV miejsce – 12 pkt.

V  miejsce – 2 drużyny z trzecich miejsc w grupach – 8 pkt.

VI miejsce –  2 drużyny z czwartych miejsc w grupach – 5 pkt.

VII miejsce – 2 drużyny z piątych miejsc w grupach – 3 pkt.

16.  Organizator nie ponosi odpowiedzialności za straty materialne uczestników

poniesione podczas trwania turnieju. 

17.  Zawodnik, który będzie na boisku pod  wpływem alkoholu ukarany zostanie czerwoną  kartką

 i automatycznie  wykluczony z rozgrywek.

18.  Podstawowe przepisy gry :

·         w grze bierze 5 zawodników + bramkarz

·         Drużyna po otrzymaniu czerwonej kartki gra 2 minuty w osłabieniu po upływie 2 minut drużyna ma prawo do uzupełnienia składu, jeżeli w trakcie gry w osłabieniu drużyna  osłabiona straci bramkę automatycznie może uzupełnić skład. Natomiast, jeżeli drużyna osłabiona strzeli bramkę w trakcie kary nie może uzupełnić składu  do upłynięcia 2 minut od otrzymania kary

·         drużyna , która w czasie  2 minut otrzyma  dwie  czerwone kartki przegrywa mecz  walkowerem

·         zawodnik otrzymujący czerwoną   kartkę  zobowiązany jest w  ciągu 1 min opuścić pole gry i udać się  do  szatni lub na trybuny

·         zabrania się  gry  wślizgiem – każdy wślizg traktowany jest jako faul

·         rzuty rożne  oraz  z autu wykonywane  są nogą

·         rzuty z autu wybijane muszą być z linii lub poza boiskiem ze stojącej piłki, auty wybijane z boiska będą oddawane drużynie przeciwnej

·         bramkarz wznawia grę od bramki rzutem  lub kopnięciem piłki

·         za faul w polu karnym sędzia dyktuje  rzut karny

19.  Uczestnicy turniejów ubezpieczają się we własnym zakresie.

20.  We wszystkich sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje organizator.

21.  Kary:

          3 żółte kartki- odsunięcie od jednego meczu,

          2 żółte kartki w meczu i w konsekwencji czerwona są traktowane jako dwie żółte kartki,

          czerwona kartka- decyduje o odsunięciu podejmują sędziowie wspólnie z organizatorem, decyzja przekazana będzie najpóźniej 30 min po zakończeniu spotkania.

22.  Mecze odbywają się  zgodnie z przekazanym drużynom terminarzem. Organizatorzy w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zastrzegają sobie prawo  do zmiany terminów meczy o czym poinformują kierowników drużyn  na dwie godziny przed ich  rozpoczęciem .

23.  Drużyny podczas pierwszego turnieju wpłacają kaucje w wysokości 100zł..

W przypadku wzięcia udziału we wszystkich pięciu turniejach kaucja zostanie zwrócona.

24.  Szczegółowych informacji uzyskać można u p. Mariusza Kowalczyka 500-296-580.

25.  Tabele i wyniki będą znajdować się na stroniewww.osir.trzemeszno.glt.pl

Aneks

Z dnia 15.07.2013 r.

do Regulaminu „Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Burmistrza MiG Trzemeszno”

  Organizator w porozumieniu z kierownikami drużyn w trakcie zebrania kierowników drużyn z dnia 15.07.2013 r. postanowił:

1.     Sprecyzować termin „zawodnik niezrzeszony”.

 

Zmianie ulega punkt 3 regulaminu, który otrzymuje brzmienie:

Drużyna w turnieju może składać się maksymalnie z 14 zawodników.  Uczestniczyć mogą tylko i wyłącznie mieszkańcy danego sołectwa niezrzeszeni w klubach sportowych – jest to osoba nie związana z żadnym klubem umową – kontraktem lub też kontraktem, który wygasa lub ulega rozwiązaniu nie później niż rok przed wzięciem udziału w turnieju (nie dotyczy zawodników urodzonych w 1994r. i młodszych oraz 1978 i starszych). W rozgrywkach  mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli 15 lat (decyduje data urodzenia).  Zawodnicy, którzy nie ukończyli 18 lat w chwili meczu muszą posiadać pisemne pozwolenie rodziców na uczestnictwo w rozgrywkach.

 

Pozostałe zapisy regulaminu nie ulegają zmianie.

 

 

Organizator

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie